Wieszaki drewniane, na ubrania, do przedpokoju.

Wieszaki do przedpokoju to temat na długie dyskusje o wystroju tego pomieszczenia. Dobór odpowiedniego wieszaka powinien być podyktowany względami zarówno estetycznymi, jak i praktycznymi. Powinien być w stanie pomieścić odpowiednią ilość ubrań, a jednocześnie wyglądać ładnie i pasować do charakteru pomieszczenia.

W naszej ofercie zgromadziliśmy bardzo różnorodne wieszaki. Niektóre z nich to wieszaki stojące, inne montuje się specjalnymi przyczepami do ścian. Wykonane są też z bardzo różnorodnych materiałów – są drewniane, metalowe i powstałe z połączenia metalu i drewna.

Nasze wieszaki to również bogactwo stylów wykończeniowych. Są proste, minimalistyczne i delikatne. Są też masywne, bogato zdobione i rzeźbione, doskonale pasujące do wnętrz klasycznych czy rustykalnych.

Niektóre wieszaki zostały dodatkowo wyposażone w górną półkę, na której można poukładać chustki, czapki i szaliki. Delikatne dekoracje wieszaka, powodują, że przedpokój przestaje być miejscem wyłącznie przejściowym, a zaczyna być odrębnym pomieszczeniem z własną niepowtarzalną historią.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium