domodes
do kasy suma: 0,00 zł

Witryny szklane, do salonów, pokoju.

Witryny to specyficzny rodzaj regałów. Wyposażone są w półki i drzwiczki, ale drzwiczki te są przeszklone, dzięki czemu dobrze widać całą ich zawartość. To doskonały sposób do eksponowania eleganckiego szkła czy butelek, ale jednocześnie zabezpieczenie ich przed nadmiernym kurzeniem.

Elegancka, ładnie zaprojektowana witryna, dopasowana do wnętrza pomieszczenia może mieć na nie bardzo interesujący wpływ. Podkreśla to miejsce, w prowadza ciekawy charakter i nadaje specyficzny rys.

Oferowane przez nas witryny dostępne są w różnych rozmiarach, wzorach i modelach. Dzięki temu, każdy znajdzie tu coś dla siebie i dopasuje odpowiedni mebel do charakteru wnętrza, które urządza.

Witryny mogą być duże i małe, szerokie i wąskie, wysokie i niskie. Wystarczy przejrzeć dostępne produkty by dobrać tę, która będzie najbardziej odpowiadała oczekiwaniom i potrzebom.

 

Wszystkie witryny wykonane są przez polskich producentów. Stosowane jest drewno wysokiej jakości, co gwarantuje trwałość i solidność mebla i sprawia, że cały czas wygląda on jak nowy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium