domodes
do kasy suma: 0,00 zł
Produkt dnia
Shining Ball 60 Brass  żyrandol  Art Deco
Shining Ball 60 Brass żyrandol Art Deco
678,00 zł
szt.

Nowoczesne lampy ogrodowe, reflektory zewnętrzne

Designerskie lampy ogrodowe pozwolą na stworzenie bezpiecznej, stylowo doświetlonej przestrzeni zewnętrznej.

Lampy ogrodowe zewnętrzne, oświetlenie ścieżek ogrodowych

W ofercie domodes.pl znajdują się między innymi słupki ogrodowe LED do oświetlania ścieżek. Wykonane są z aluminium, dlatego charakteryzuje je najwyższa wytrzymałość na negatywne działanie czynników zewnętrznych - opadów atmosferycznych czy promieniowania UV. Wykończone czarna farbą, prezentują się nowocześnie i stylowo. Obok nich wśród naszych produktów wyróżnić można zewnętrzne kinkiety ścienne, pozwalające na atrakcyjne oświetlenie elewacji; ogrodowe reflektory do podświetlania wybranej przestrzeni; betonowe kinkiety ręcznie produkowane i wiele innych.

Oświetlenie ogrodu - lampy zewnętrzne

Oświetlenie ogrodu czyni to miejsce magicznym, tajemniczym, romantycznym i przyciągającym. Nie łatwo jest stworzyć taki klimat, ale odpowiednio dobierając lampy, zestawiają je ze sobą i planując oświetlenie można uzyskać naprawdę fantastyczne efekty. By w tym pomóc, proponujemy szeroki wybór lamp i oświetlenia ogrodowego, które można dowolnie ze sobą skomponować, tworząc harmonię i niezwykłą krainę wyłącznie za pomocą światła.

Dostępne są u nas nowoczesne lampy ogrodowe w stylu klasycznym, nawiązujące do dawnego ulicznego oświetlenia gazowego, ale również dysponujemy modelami nowoczesnymi, które na pierwszy rzut oka nawet nie wyglądają jak lampy, a stanowią bardzo interesujące źródło światła. Bogactwo produktów o różnorodnym przeznaczeniu (lampy do oświetlania ścieżek, rabatek, kinkiety zewnętrzne) powoduje, że w konsekwentny i spójny sposób można oświetlić wszystkie elementy ogrodu. Jednocześnie, wszystkie nasze lampy są tak zaprojektowane, że same też stanowią atrakcyjny element dekoracyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium