Plafony sufitowe, okrągłe, płaskie.

Odpowiedni dobór oświetlenia w pomieszczeniu to nie tylko kwestia tego, czy będzie widno czy nie. Światło odgrywa dużo większą rolę. Pełni funkcję dekoracyjną, wprowadza specyficzny nastrój, klimat i atmosferę. Odpowiednio dobrane może sprawić, że w pokoju będzie ciepło i przytulnie. Źle dobrane wprowadzi chłód i poczucie surowego, nieprzystępnego wnętrza.

 Jednym z ciekawych sposobów oświetlania pomieszczeń są plafony. Ich właściwe dobranie do wnętrza może zupełnie zmienić jego charakter i panujący w nim nastrój. Plafony to płaskie, na swój sposób dyskretne źródła światła i w tym właśnie tkwi cała ich moc.

W naszej ofercie dostępne są plafony nowoczesne, odpowiadające najnowszym trendom nie tylko w zakresie oświetlenia, ale również w zakresie dekorowania i wystroju wnętrz. Wśród proponowanych przez nas produktów warto zwrócić uwagę na przykład na plafony betonowe, które cieszą się w ostatnim czasie szczególnym uznaniem.

Wysoka jakość, która łączy się ze stosunkowo atrakcyjną ceną to kolejny ich atut, obok którego nie można przejść obojętnie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium