Witaj w sklepie domodes.

Szklane kule

Polecane lampy

zobacz polecane produkty

Czas realizacji zamówienia

 

Czas realizacji zamówienia, to czas od momentu złożenia zamówienia
(w przypadku płatności za pobraniem lub szybkich płatności) lub od momentu zaksięgowania płatności (w przypadku płatności na konto) do momentu dostarczenia zamówionych produktów pod wskazany adres.

Przy każdym produkcie w naszym sklepie podajemy informację o dostępności towaru:

Towar dostępny

Produkt tak oznaczony mamy w swoim magazynie i wyślemy go zaraz po skompletowaniu zamówienia. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 2-3 dni robocze. W związku z dużą rotacją towarów lub w przypadku zamówienia większej ilości towaru niż posiadamy w magazynie, czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. W takim przypadku klient zostanie powiadomiony telefonicznie lub mailowo o czasie realizacji zamówienia.

 

Towar dostępny „x” dni

Taki status mają najczęściej produkty sprowadzane z zagranicy lub wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta. Czas realizacji poszczególnych zamówień uzależniony jest od dostępności towaru  u naszych  dostawców lub producentów.

 Zapytaj o dostępność

Tego produktu nie mamy w magazynie. Oczekujemy na jego dostawę.

 

Podane terminy wyliczane są w oparciu o dni robocze. Wszelkie dni wolne, soboty, niedziele oraz dni świąteczne nie są wliczane do podanego czasu realizacji zamówienia.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium