Designerski żyrandol, duży, nowoczesne szklane kule.

Nowoczesne wnętrza już od wielu lat są bardzo modne i osoby, które urządzają swoje mieszkanie, bardzo często się na taki właśnie styl decydują. Uzupełnieniem wykończenia i wyposażenia pomieszczenia są drobne dodatki i oświetlenie.

Oświetlenie gra bardzo dużą rolę, ponieważ to właśnie ono decyduje o tym, czy w pomieszczeniu dominuje ciepły i przyjazny klimat (światło żółte), czy surowy i zimny (światło białe).

Nowoczesne żyrandole to bardzo efektowne połączenie szkła i metalowych stelaży, ale nie tylko. Jednakże konstrukcje powstałe ze szkła i metalu to zdecydowanie najliczniejsza grupa. Mogą być bardzo różnorodne – począwszy od płaskich, które skupione są przy suficie, poprzez długie, zwisające, czy duże objętościowo. Mogą się składać z miejsca na jedną żarówkę lub wiele. To, który z nowoczesnych żyrandoli powinien zostać wybrany zależy w dużym stopniu od oczekiwań i potrzeb lokatorów. Jeżeli chcą, by pomieszczenie było jasne i intensywnie rozświetlone, zdecydowanie powinni wybrać wiele żarówek. Oświetlenie mniejsze, czy punktowe można uzyskać wybierając żarówkę pojedynczą.

Interesujące konstrukcje, zaskakujące połączenia żarówek i ich zaskakujące kompozycje to dość charakterystyczny element tych nowoczesnych żyrandoli. Przeglądając dostępne produkty, z pewnością można znaleźć coś, co nie tylko będzie się podobało – bo takich produktów u nas jest wiele – ale przede wszystkim coś, co będzie najlepiej dopasowane do urządzanego pomieszczenia.

A dla osób, które obok nowoczesności cenią sobie również szyk i klasę, mamy żyrandole w kolorze złotym. Świetnie się prezentują, doskonale wyglądają, a złoto dodatkowo odbija światło, wywołując specyficzne bardzo ładne refleksy.

Brass Rhapsody Rain 12 duży okrągły żyrandol LED Brass Rhapsody Rain 12 duży okrągły żyrandol LED
Producent: Domodes
Cena: 1 887,00 zł
zobacz więcej
GIZA 10 szklanych kloszy – żyrandol  nowoczesny GIZA 10 szklanych kloszy – żyrandol nowoczesny
Producent: Domodes
Cena: 782,00 zł 798,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium