Stołowe lampy, oświetlenie biurka.

Lampy stołowe, to nie tylko uzupełnienie oświetlenia  sufitowego, ale również element dekoracyjny, stwarzający możliwość ciekawego doświetlenia pomieszczenia. Zaletą  lamp stołowych jest ich mobilność, możliwość doświetlania miejsc, które wymagają dodatkowego oświetlenia. 

Z pośród prezentowanych na naszych stronach lamp stołowych, mamy minimalistyczne nowoczesne rozwiązania, lampy z nieosłoniętą żarówką, lampy metalowe , betonowe, drewniane. Oferujemy lampy  z abażurami z materiału, w wersji nowoczesnej jak i stylizowanej na stare lampy stołowe ze szklanymi lub metalowymi  podstawami.

Stołowe lampy stosowane w salonach, tworzą pomocnicze oświetlenie dla żyrandoli, lamp wiszących, umieszczane są nie tylko na stołach ale również na pólkach, komodach. Lampy nocne w sypialniach to idealne uzupełnienie głównego oświetlenia. Ustawione na stolikach nocnych, bezpośrednio przy miejscach do spania tworzą często główne oświetlenie sypialni.

 Główna funkcją lamp biurkowych jest właściwe oświetlenie miejsca w którym pracujemy, ale również i ten rodzaj lamp stojących powinien spełniać funkcje dekoracyjne.

Hemps table  lampka nocna ze sznura Hemps table lampka nocna ze sznura
Producent: Domodes
Cena: 347,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa biurkowa MATTI  LED biała Lampa biurkowa MATTI LED biała
Producent: TAR
Cena: 2 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampka biurkowa TABLET  LED Lampka biurkowa TABLET LED
Producent: TAR
Cena: 890,00 zł
szt.
zobacz więcej
OMO STOŁOWA LAMPA BETONOWA OMO STOŁOWA LAMPA BETONOWA
Producent: LOFTLIGHT
Cena: 449,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl