domodes
do kasy suma: 0,00 zł
Produkt dnia

Lampy podłogowe stojące - industrialne i nowoczesne

Lampy podłogowe, lampy stojące, lampy na trójnogu, lampy stojące loft, lampy stojące nowoczesne to nie tylko uzupełnienie oświetlenia wiszącego, ale również ozdobny element w pomieszczeniu. Dodatkowo umożliwia mobilne doświetlenie wybranych przestrzeni w pomieszczeniach. W salonach właściwie dobrane lampy stojące, mogą stanowić jego ozdobę i jednocześnie źródło światła eksponujące najlepsze przestrzenie pomieszczeń.

W zależności od upodobań i wystroju wnętrza, możemy użyć lamp stojących skonstruowanych na bazie drewnianych trójnogów jak lampa podłogowa loft Brooklyn bądź metalowych trójnogów jak lampa podłogowa Tripod LED czy też pojedynczych elementów nośnych. Abażury metalowe, materiałowe dostępne w różnych kolorach, czasami przeźroczyste.

Designerskie lampy stojące

Lampy stojące industrialne, loftowe, przypominające reflektory sceniczne, wzorowane na starych lampach ulicznych, lampy retro, z regulowaną wysokością, lampy na wysięgniku, lampy z abażurami z betonu to wszystko można znaleźć na naszych stronach. Zastosowanie lamp podłogowych z dużym wysięgnikiem, czy też designerskich lamp stojących, umożliwi oświetlenie stołu, bądź innej przestrzeni  pomieszczenia,  nie tylko w salonie ale również w kuchni, pokoju, miejscu pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium