Żyrandole nowoczesne, kryształowe, retro.

Żyrandole kryształowe  czy wielopunktowe lampy wiszące, oferowane przez nasz sklep nawiązują stylem do wnętrz nowoczesnych, loftowych- industrialnych, retro, czy vintage. W szerokiej ofercie produktów można znaleźć lampy, żyrandole odpowiadające  wymaganiom i gustom. Poniżej, w skrócie, przedstawiamy informacje o najczęściej kupowanych produktach, bądź seriach produktów. Żyrandole, lampy wiszące z serii Ball Glass to szklane przeźroczyste kule osadzone na mosiężnych oprawkach, tworzą formy w kształcie prostokąta, okręgu lub przestrzennych form złożonych nawet z 12  elementów. Uzupełnieniem są kinkiety, które pasują wyglądem do stylu lamp, żyrandoli  z serii Ball Glass. W przypadku żyrandoli w kolorze złotym - kolorze mosiądzu, czy też czarnym, polecamy serię Branching, dodatkowo klosze występują w dwóch rodzajach: przeźroczyste i dymione, ilość kloszy 6. 

Elementy starego drewna, połączone z metalem w kolorze czarnym, stylizowanym na ręczne kucie to żyrandol Candle flame. Połączenie drewna, metalu, matowego szkła to Metal and Wood, dodatkową zaletą tego żyrandola jest jego wielkość. Rope and steel to połączenie metalu i sznura konopnego w stylizowanym na retro żyrandolu.  Żyrandole kryształowe,zdobienia szklane w formie kryształów preferowane w stylu glamour, prezentowane są w produktach z serii: Crystal. Lampy vintage, powrót do przeszłości, prostota w połączeniu metalu, szkła.

Stylizacja oparta na wzorach z ubiegłego wieku, nawiązująca do prostoty ale jednocześnie wnosząca swój własny charakter, takie produkty znajdziecie w sklepie domodes. Zapraszamy do obejrzenia stołów i krzeseł oferowanych przez sklep domodes.pl

Ball Glass  Ring 60  żyrandol okrągły Ball Glass Ring 60 żyrandol okrągły
Producent: Domodes
Cena: 897,00 zł 1 060,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Ball Glass Spiran żyrandol pięć szklanych kul Ball Glass Spiran żyrandol pięć szklanych kul
Producent: Domodes
Cena: 677,00 zł 812,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Ball Glass żyrandol 12 szklanych kul Ball Glass żyrandol 12 szklanych kul
Producent: Domodes
Cena: 998,00 zł 1 107,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Branching  black duży żyrandol  klosze dymione Branching black duży żyrandol klosze dymione
Producent: Domodes
Cena: 978,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Brass Rhapsody Row 10 duży prostokątny żyrandol LED Brass Rhapsody Row 10 duży prostokątny żyrandol LED
Producent: Domodes
Cena: 1 730,00 zł 2 137,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Candle flame żyrandol z drewnem Candle flame żyrandol z drewnem
Producent: Domodes
Cena: 927,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl